Szanowni Pacjenci! 


Informujemy, że Centrum Medyczne NZOZ Remedium w związku z zagrożeniem epidemicznym pracuje obecnie przede wszystkim w systemie teleporad, których udzielamy pod numerami telefonu: 17 225 21 91 oraz 535 134 365.

Istnieje również możliwość osobistej wizyty w przychodni po wcześniejszym uzgodnieniu terminu telefonicznie bądź przez e-mail: remediumnzoz@poczta.onet.pl

Przed umówieniem się na teleporadę, proszę koniecznie zapoznać się z regulaminem: http://remediumlancut.pl/wp-content/uploads/standardy-teleporad-instrukcje.pdf.


Drogi Pacjencie!

Witamy na stronie Centrum Medycznego Remedium.

Czujemy się zaszczyceni powierzonym nam zaufaniem i zobowiązani do trzymania nieustającej pieczy nad Państwa zdrowiem. Jesteśmy Niepublicznym Zakładem Opieki Zdrowotnej z wieloletnim doświadczeniem.Dzięki wysokiemu standardowi świadczonych przez nas usług od 2000 roku zaufało nam już kilka tysięcy pacjentów. Narodowy Fundusz Zdrowia rokrocznie odnawia z nami kontrakt. Stale podnosimy komfort wizyt w przychodni i poradniach oraz modernizujemy sprzęt w gabinetach zabiegowych celem świadczenia badań na miarę XXI wieku. Jednocześnie nasz personel cechuje wysoki poziom stale pogłębianej wiedzy medycznej oraz troska i wyrozumiałość wobec Pacjentów. Działamy zgodnie z koncepcją EBM, czyli medycyny opartej na dowodach.

Wyrazem naszej troski o stały rozwój, dojrzałość organizacyjną oraz optymalne zarządzanie powierzonymi nam przez NFZ środkami jest poparcie udzielone przez Centrum Medyczne Remedium Porozumieniu Zielonogórskiemu.

Życzymy dużo zdrowia !!!